RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 intervju sa Cristianom

Go down 
AutorPoruka
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

intervju sa Cristianom Empty
KomentarNaslov komentara: intervju sa Cristianom   intervju sa Cristianom Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 2:55 pm

KOJA PJESMA RBD DOBIJA NAJVECI APLAUZ NA KONCERTIMA?
CRIS: prva! (smjeh). nasa publika sjajno reaguje na sve nase pjesme,a cini mi se das mo najvece aplauze dobijali za "Salvame".

DA LI SI NEKADA BIO ZALJUBLJEN U DJEVOJKU?
CRIS: u obdanistu sam jurio jednu djevojcicu i mislio sam da je ona ljubav mog zivota. ali,eto, nije bila (smjeh)

KOJA JE RIJEC SINONIM ZA LJUBAV?
CRIS: posvecenost! kada se totalno posvetis i prepustis osobi koju volis i do koje ti je stalo,to je ljubav.

KOJA TI JE PRIRODNA BOJA KOSE?
CRIS: tamnosmedja,gotovo crna. poceo sam da se farbam jos u vrijeme kada sam snimao seriju "Clase 406" i vremenom su atraktivne frizure postale moj zastitni znak.smatram da mi najbolje stoji pink boja,a i vecina mojih fanova se slaze sa tim.

POSTOJI LI TAJNA KOJU NI SA KIME NE BI PODJELIO?
CRIS: postoji. i dalje je nikome necu reci. (smjeh)

DA LI SE SVADJAS SA DRUGARIMA IZ BENDA?
CRIS: kacim se sa svima! pred koncerte smo cesto nervozni i tada medju nama ima dosta razmirica,ali nista od toga nije ozbiljno. kada nastup zavrsi, uvijek se izgrlimo i izljubimo.

DA LI SI SRECAN?
CRIS: ako je nekada nesto i falilo,sada sam potpuno srecan i mislim da bi svako pozelio da ima zivot poput mog. osjecam da sam okruzen ljubavlju i zaista nista ne bih promjenio.

DA LI BI SE SLIKAO GO ZA NEKI CASOPIS?
CRIS: ko zna, ako bi to bilo u humanitarne svrhe, i ako bi fotografije bile umjetnicke,zasto da ne,

STA BI SVE URADIO ZA VOLJENU OSOBU?
CRIS: apsolutno sve. mislim da je ljubav osnovni pokretac zivota i da se za nju treba boriti svim sredstvima. za osobu koju volim uradio bih sve sto od mene zatrazi i to bez oklijevanja.

DA LI TI NEDOSTAJE NESTO IZ VREMENA KADA NISI BIO POPULARAN?
CRIS: nekada imam osjecaj da ne drzim konce u svojim rukama i da sam izgubio mir. ali, bio bih nezahvalan kada bih rekao da mi nesto fali, jer zaista imam mnogo toga u zivotu i presrecan sam.
Na vrh Go down
 
intervju sa Cristianom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» intervju sa Ponchom
» intervju sa Cristopherom
» intervju sa Matie
» Jedan intervju sa ANAHI
» Poncho ~intervju za Quien

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Christian-
Idi na: