RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 intervju sa Cristopherom

Go down 
AutorPoruka
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

intervju sa Cristopherom Empty
KomentarNaslov komentara: intervju sa Cristopherom   intervju sa Cristopherom Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 2:17 pm

OPISI NAM DJEVOJKU KOJOM BI SE OZENIO?
UCKER: od djevojke ocekujem da mi,prije svega,bude prijatelj i podrska u svemu sto radim.mora da nam bude zabavno kad god smo zajedno i da uvijek igramo nekakve igrice zavodjenja.inteligentna,lijepa i zabavna-to je djevojka kojom cu se ozeniti!

SA KOLIKO GODINA SI IZGUBIO NEVINOST I DA LI JE TO BILO IZ LJUBAVI ILI IZ RADOZNALOSTI?
UCKER: sa 17 god. i bilo je onako,da bih provjerio da li je zaista tako dobro kao sto pricaju (smjeh).i jeste!

KAKVA JE BILA TVOJA VEZA SA ANAHI I DA LI BI PONOVO BIO SA NJOM?
UCKER: bili smo mladi i veoma zaljubljeni.nasa veza bila je veoma zabavna,ali emocije su nestale i svako je otisao svojim putem.siguran sam,i to mogu da potvrdim-nas dvoje vise nikada necemo biti zajedno.

DA LI BI ZRTVOVAO KARIJERU ZARAD OPSTANKA OZBILJNE VEZE?
UCKER: ne bih zrtvovao ni ejdno ni drugo,vec bih pokusao da to izbalansiram.smatram da se dobrom organizacijom sve moze postici.

DA LI SI SE IKADA IZBLAMIRAO NA NASTUPU?
UCKER: jaoo,jesam i vise puta sam pricao o tome,vec me je sramota (smjeh). veoma sam se uzbudio na jednom koncertu i to su svi vidjeli.

DA LI SE I U PRIVATNOM ZIVOTU,KAO U SERIJI PLASIS OCA?
UCKER: ne plasim ga se,vec ga postujem.njegova rijec za mene je uvijek bila posljednja i smatram da je to sasvim OK.

DA LI BI AKO ULOGA TO ZAHTJEVA SPAVAO SA MUSKARCEM?
UCKER: to moze da zahtjeva uloga u filmu "za odrasle" (smjeh), a u takvima ne glumim.a da pitanje glasi- da li bi igrao lik homoseksualca,odgovor je:zasto da ne?

DA LI TI POPULARNOST PONEKAD ZASMETA I POZELIS DA BUDES POTPUNO ANONIMAN?
UCKER: veoma sam stidljiv i prilicno zatvoren. ponekad pozelim da prodjem ulicom, a da me niko ne primjeti, da mi se niko ne obrati...nazalost,to nije moguce.

PLANIRAS LI DA USKORO ZAPLESES BRACNI VALCER?
UCKER: ne! tek su mi 22 godine,a cekaju me velike promjene na poslovnom planu.nemam vremena ni da mislim o tome,a uzgred,nemam ni stalnu djevojku...
Na vrh Go down
 
intervju sa Cristopherom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» intervju sa Ponchom
» intervju sa Cristianom
» intervju sa Matie
» Jedan intervju sa ANAHI
» Poncho ~intervju za Quien

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Cristopher-
Idi na: