RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Poncho ~intervju za Quien

Go down 
AutorPoruka
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

Poncho ~intervju za Quien Empty
KomentarNaslov komentara: Poncho ~intervju za Quien   Poncho ~intervju za Quien Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 9:31 pm

Sve je počelo kad se je Poncho preselio u Mexico, da bi studirao zrakoplovstvo, ali ga je ipak privukla gluma. Nekoliko mjeseci je išao na audicije i ubrzo je dobio ulogu za film Amarte duele, brazilski projekt Vale todo, te u seriji Clase 406, koja je nastajala pod vodstvom Pedra Damiana.
Tako je Poncho otkrio posao gdje se može dobro zaraditi, ali i zabaviti, glumu.

Sa glumom se bavi i danas, i sada nakon četiri godine uživa u tom poslu, te svaki projekt obavlja i trudi se kao da mu je prvi.
Njegova filozofija je da je svaki projekt poseban i različit.

Jesi kada razmišljao kamo bi te mogla dovesti serija Rebelde?

Nikada. Kada se vratim četiri godine unazad, ne mogu vjerovati šo se sve dogodilo. Na početku je bilo sve čudno jer se eve dogodilo tako brzo. Toliko smo ardili da nismo ni primjetili koliko smo uspjeli. Na snimanjima smo čuli vijesti iz vanjskog svijeta. Govorili su nam , kako ste super, uspješni…a, ja bih im odgovorio "da , da dobro , moram ići snimati prizor" ne obaziravši sena njihove izjave.

Kad je počelo snimanje serije Rebelde, jesi zamišljao da će biti sve mirno kao i u Clase 406 ?

Mislio sam da će biti još mirnije, kao obična tinejđerska serija. Ali svakako smo dosegli nešto što nitko nije očekivao. Ni Televisa ni izdavačka kuća nisu to očekivali.

Što misliš u čemu je tajna tog uspjeha?

Cijela telenovela je bila klišej. Predstavljali smo način oblačenja mladih ljudi, i nismo puno mjenjali, sve se odvijalo na istom mjestu. U teleneoveli je bilo mnogo stereotipova….gdje se mnogo ljudi moglo poistovjetiti sa likovima u seriji…buntovnika,debeleih….
U drugim telenovelama se gledatelj lako zbuni, radnja se odvija na više mjesta, istovremeno se odvija više životnih priča….I ima mnogo više likova koji se mjenjaju…
Rebelde je jako jednostavna serija…mislim da je to pripomoglo u tome da je ljudi zavole i da nastane nešto veliko od nje……

Onda je i grupa RBD tako jednostavna?

Sve je povezano uz seriju, pa tako i grupa RBD. I opet su se ljudi poistovjećivali s nama.
RBD je zbog toga napravio korak više u glazbi.

Što ti je draže: Gluma ili pjevanje?

Počeo sam kao glumac i to je moja strast. S tim se želim baviti u budućnosti. RBD i pjevanje je za mene bio više kao dar. To nas je sve ispunilo kako profesionalno tako i osobno, vidjeli smo mnogo lijepih mjesta i mnogo ljudi. Igrali smo nogomet sa predsjednikom Brazila. Sve što se događalo bilo je nevjerojatno.
Gdje čuvaš sva ta iskustva?

Pa, nikada nisam razmišljao o načinu na koji bih to učinio,.Uživam u svakom trenutku i to je to.
Vjerojatno ću nakon nekog vremena shvatiti što mi se sve dogodilo i ostati zaprepašten…..

Jesi li se pripremao kako za pjevanje?

Morao sam napuniti baterije. Išao sam i na satove pjevanja. Svjestan sam toga, da nisam Frank Sinatra. Znam dobro koje su moje prednosti, a koje slabosti. Ali svejedno uživam u svemu šta radim.

Znači sa glazbom je gotovo?

To je bilo samo jedno razdoblje u mom životu. Iskreno ne vidim se kao solo pjevač.

Zvučiš jako siguran u to?

Uvijek sam ozbiljan kad nešto radim. Svoj rad gledam jako ozbiljno jer njime dokazujem sve što znam. Potpuno se posvetim radu i onome što radim, pokušavam živjeti u sadašnjosti, uživam u svakom trenutku, uvijek poštujem druge. Kad bi svi tako radili bilo bi nam puno ljepše.

Kako uspijevaš da ne posustaneš?

Ma to je smješno. Biti u ovakvom poslu te ne čini niti boljim niti gorim. To je kao i svaki drugi posao. Ljudi te cijene više zbog tvojih postignuća i za to su ti zahvalni.

Čini se kao da nisi nikada ništa žrtvovao?

Naravno da jesam, propustio sam mnogo obiteljskih okupljanja i rođendana, jako bitnih trenutaka.

Da li je RBD stvarno tvoja druga obitelj?

Pa, naravno stalno smo skupa. U cijelo to vrijeme koje smo provodili zajedno naučio sam biti vrlo tolerantan, to je nešto na čemu im moram zahvaliti. Naučio sam cijeniti i poštivati ljude.

Kako se nosiš sa tračevima koje pišu o tebi?

Iskreno, uopće se ne obaziram puno na to.

Jel ti teško održati određeni stil?

Ne zamaram se s tim kako izgledam. Sada živim isto kao i prije RBD-a. Imam iste prijatelje i radim sve što sam i prije.

Pa, zar je to moguće?

Ako se tako odlučiš , je moguće je. Ako se prepustiš slavi, onda nikako nije.

Koja je prva stvar koju napraviš kad se vratiš u Mexico?

Idem spavati jer mi nedostaje moj krevet.Ako ne izađem iz kuće onda gledam televiziju,čitam, odgovaram na mailove….Rado se isključim iz svega kad sam kod kuće…

Jesi li ikad poželio biti običan čovjek?

Nikad ne pomišljam da će me netko negdje prepoznati. Mislim da je to povezano sa ponašanjem.
Mnogo glumaca radi svašta ne bi li ih prepoznali. Kako nećeš biti zapažen kad radiš sve samo da te opaze.

Koje su tvoje želje za glumu?

Želim samo glumiti. Treba razbiti one stereotipove da postoje glumci u filmu ,glumci u kinu ili kazalištu. U brazilskim telenovelama ima mnogo dobrih glumaca, ito tako i u kazalištu i kinu.
To je veliki plus za publiku. U Mexicu toga nema, ali svaka država ima televiziju kakvu zaslužuje.

Priznaš da je RBD nešto osnovno za tebe?

RBD je bila odlična odskočna daska, i nešto što mi je toliko pripomoglo u životu ne mogu popljuvati.Uvijek se može napraviti nešto kvalitetno na televiziji, samo treba dodati nešto smješno i malo drugačije. Moramo raditi još više i ne stati na jednom mjsetu samo zato jer mi je trenutno dobro.

A, bez RBD-a? Jel ti već sad teško, jer polako se prilagođavaš na strai život?

Pa, ili hoćeš ili nećeš, život se mjenja. Naučen sam puno putovati i malo biti doma. I sad kad dođem doma ne znam što da radim. Ali s vremenom kako ću sve više biti doma, opet ću se naviknuti.
Tvoj najnoviji projekt je serija Terminales….?

Da. Moj lik , isto kao i lik Ane Claudie, govore o ljudima koji imaju smrtnu bolest i ubrzo će umrijeti.Radi se o tome da ako imaš takvu bolest moraš uživati u svakom možda posljednjem trenutku života. Nešto kao «Živi život, nemoj razmišlajti negativno, bez obzira kako loše izgleda».
Na vrh Go down
 
Poncho ~intervju za Quien
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» intervju sa Ponchom
» intervju sa Cristopherom
» intervju sa Cristianom
» intervju sa Matie
» Jedan intervju sa ANAHI

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Alfonso-
Idi na: