RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 intervju sa Ponchom

Go down 
AutorPoruka
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

intervju sa Ponchom Empty
KomentarNaslov komentara: intervju sa Ponchom   intervju sa Ponchom Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 9:23 pm

STA MISLIS O VEZAMA IZMEDJU MLADJIH MUSKARACA I STARIJIH ZENA?
PONCHO: mislim da tu i muskarac i zena dobro prodju.a problem nastaje ako se zaljube i suoce se sa osudom okoline.ali,prava ljubav moze da pobjedi sve,pa i malogradjanske price.

KOJI KONCERT TI JE OSTAO U NAJLJEPSEM SJECANJU?A PUBLIKA?
PONCHO: uvijek mi je najbolji-posljednji koncert.sto se tice publike,svuda je sjajna i iz svih gradova nosim divna sjecanja na druzenje sa nasim obozavaocima.

DA LI SI U PRIVATNOM ZIVOU KAO U SERIJI "REBELDE",TAKO NJEZAN PREMA DJEVOJKAMA?
PONCHO: kada se zaljubim,veoma sam njezan i romantican.trudim se da se svaka djevojka pored mene osjeca posebnom,jer je zaista smatram takvom.

KOJU OD DJEVOJAKA IZ GRUPE SMATRAS NAJBOLJOM DRUGARICOM,A KOJA TI JE NAJPRIVLACNIJA?
PONCHO: sve tri samtram ne samo najboljim drugaricama,vec clanovima porodice i ne bih nijednu posebno izdvajao.a sve tri su lijepe i privlacne djevojke.ako ne vjerujete meni,pitajte milione muskaraca sirom svijeta.

DA LI BI SE ZABAVLJAO SA DVIJE DJEVOJKE ISTOVREMENO?
PONCHO: pa musko sam,a mi pravimo svakakve gluposti (smjeh).desavalo mi se to,ali nijedna od te dvije veze nije bila ozbiljna.

DA LI TI SE DESILO DA SE ZALJUBIS U OBOZAVATELJKU?
PONCHO: jeste.ali,kada sam se zaljubljivao u njih,bio sam ubjedjen da me gledaju kao A lfonsa Hereru,onakvog kakav zaista jesam, a ne kao nekoga poznatog.ispostavilo se vise puta da sam pogrijesio i da su ipak bile nalozene na moju slavu.

DA LI SI U SREDNJOJ SKOLI IMAO SIMPATIJU KOJA TE NIJE PRIMJECIVALA?
PONCHO: u srednjoj skoli nisam,ali u osnovnoj mi se to desilo.mislio sam da je ona ljubav mog zivota i bio sam jako tuzan sto nije zeljela da je pratim kuci poslije skole.

STA SMATRAS SVOJIM NAJVECIM USPJEHOM,A STA NEUSPJEHOM?
PONCHO: uspjeh je svakako to sto sa svojim radom stekao sve sto imam i sto me toliko mladih ljudi voli i postuje,a pored toga stojim cvrsto na zemlji.takodje,velika je stvar to sto svojim ponasanjem uticem na omladinu,mada je to velika odgovornost.neuspjeh...pa nema ih mnogo,na srecu,ali volio bih da sam ispunio svoj zivotni san i postao pilot.
Na vrh Go down
 
intervju sa Ponchom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» intervju sa Cristopherom
» intervju sa Cristianom
» intervju sa Matie
» Jedan intervju sa ANAHI
» Poncho ~intervju za Quien

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Alfonso-
Idi na: