RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa

Go down 
3 posters
AutorPoruka
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Empty
KomentarNaslov komentara: Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa   Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 10:55 pm

Anahi : Neće sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa

Nakon što se potvrdilo da glumica Anahi, članica meksičke grupe RBD, neće sudjelovati u novoj produkciji Emilia Larrosa, producent nastavlja sa potragom.

Maxine Woodside, u svojem prostoru « Sve za ženu « dala je do znanja kako su moguće glumice za sudjelovanje u « Dok nas novac ne rastavi « Gabriela Carrillo, Michelle Ramaglia i Carmen Becerra.

Međutim, ova posljednja je odbačena nakon što je doživjela prometnu nesreću.
Izvor: Todo para la Mujer



Anahí: No participará de telenovela de Emilio Larrosa


Luego de que se confirmara que la actriz Anahí, integrante del grupo mexicano RBD, ya no participará en la nueva producción de Emilio Larrosa, el productor continúa buscando villana.

Maxine Woodside, a través de su espacio "Todo para la Mujer" dio a conocer que entre las posibles actrices contempladas para el antagónico de "Hasta que el Dinero nos Separe" se encontraban Gabriela Carrillo, Michelle Ramaglia y Carmen Becerra .

Sin embargo esta última quedó descartada después de sufrir un accidente automovilístico.
Fuente: Todo para la Mujer.
Na vrh Go down
Viki_Dulce_Maria

Viki_Dulce_Maria


Broj komentara : 150
Join date : 2008-10-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac (BIH)

Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa   Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 11:17 pm

a jojj shteta sad:
Na vrh Go down
http://www.rebelde6dulce.blogger.ba
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa   Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 3:09 pm

aha....ja bih woljela...
al eto ...
Na vrh Go down
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa   Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 12:04 pm

Ja stvarno cjenim i postujem Anahi kao glumicu..ali u ovom slucaju mislim da je bolje sto nije prihvatila ulogu...Emilio Larrosa je po meni uzasan producent...Sve njegove telenovele su ziva propast(La Verdad Oculta,Mujer de Madera,Las Vias del Amor)...Cura bi unistila svoj ugled da je zaigrala u toj noveli...
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa   Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 10:56 pm

mearrewa (citat):
Ja stvarno cjenim i postujem Anahi kao glumicu..ali u ovom slucaju mislim da je bolje sto nije prihvatila ulogu...Emilio Larrosa je po meni uzasan producent...Sve njegove telenovele su ziva propast(La Verdad Oculta,Mujer de Madera,Las Vias del Amor)...Cura bi unistila svoj ugled da je zaigrala u toj noveli...

ja nisam gledala te nowele tako da ne znam...a ako je tako onda mi je drago sto nije prihwatila
Na vrh Go down
Sponsored content





Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa   Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Anahi u novoj telenoveli
» Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju
» Igrice sa Anahi
» Anahi Giovana
» Dulce Maria govori da nece pisati novu knjigu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Anahi-
Idi na: