RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Anahi u novoj telenoveli

Go down 
2 posters
AutorPoruka
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Anahi u novoj telenoveli Empty
KomentarNaslov komentara: Anahi u novoj telenoveli   Anahi u novoj telenoveli Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 11:28 pm

Anahi u novoj telenoveli 31abg7


Sve su jace glasine da ce Anahi biti glavna glumica nove telenovele Carle Estrade.Vec je zvancino potvrdeno da ce glavni protagonist biti lijepi kubanski glumac William Levy...Sama Carla Estrada je izjavila da bi voljela da Anahi bude glavna protagonistkinja,i da je Anahi vec bila na nekim probama...Zasad se zna da ce Carlina telenovela zamjeniti uspjesnu Manana es para siempre...Snimanje bi trebalo poceti sredinom marta...Iako je Anahi najavila da ce se posvetiti muzici,izgleda da cemo je prije toga gledati u novoj telenoveli,sto bi moglo odgoditi snimanje njenog prvog solo CDa nakon RBDa.Naravno vec su se pojavile sumnje da li je Annie dovoljno dobra za Carlinu telenovelu jer je dosada snimala samo teen novele...E pa ja znam da Any uvijek odlicno odradi svoj posao,jer ga radi od srca i uvijek daje 100%.A sto se tice glasina da ce se Anahi udati,Anahi po 10000 put govori da je to laz...
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

Anahi u novoj telenoveli Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Anahi u novoj telenoveli   Anahi u novoj telenoveli Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 9:49 pm

any je super glumica...
i znam da ce super swe odglumiti... :=):
Na vrh Go down
 
Anahi u novoj telenoveli
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Belinda i Poncho u novoj telenoveli
» Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa
» Reklama za Rebelde na Novoj TV
» Anahi Giovana
» Mozda Mai bude glumila u novoj noveli

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Anahi-
Idi na: