RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju

Go down 
3 posters
AutorPoruka
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju Empty
KomentarNaslov komentara: Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju   Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 9:37 pm

Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju F_xzvcxz2m_cc9528d


Pjevacica Anahi iz grupe RBD,potvrdila je da ce iduceg mjeseca izaci na trziste najnoviji CD grupe RBD.

Anahi kaze da za razliku od dva zadnja albuma,ovaj album nece biti promovisan,zbog razlicitih planova koje ima svaki clan grupe.

"Svako od nas razvija licne projekte i bit ce jako tesko da nas okupe da promovisemo novi CD",objasnila je.

Takoder smo je upitali o filmu grupe,gdje bi svako od njih glumio samog sebe i to bi bio njihov oprostaj,a ona je rekla:"Sve sto se nije uradilo do sada,nece se uraditi nikad".


Izvor Ofuxico
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
Viki_Dulce_Maria

Viki_Dulce_Maria


Broj komentara : 150
Join date : 2008-10-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac (BIH)

Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju Empty
KomentarNaslov komentara: joj   Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 11:51 pm

aaaa neznam dali da mi bude drago zbog CD ili dode mi da placem sad: omiljeni bend mi se raspada sad: joj al opet sam happy jer ce swatko od njih pjevatiiiii idalje ih mogu slushati jupi
Na vrh Go down
http://www.rebelde6dulce.blogger.ba
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju   Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 3:56 pm

Viki_Dulce_Rebelde (citat):
aaaa neznam dali da mi bude drago zbog CD ili dode mi da placem sad: omiljeni bend mi se raspada sad: joj al opet sam happy jer ce swatko od njih pjevatiiiii idalje ih mogu slushati jupi

jap...slazem see
Na vrh Go down
Sponsored content





Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju   Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Anahi: nece sudjelovati u telenoveli Emilia Larrosa
» RBD ce imati jos dva singla
» Christian nece glumiti u noveli sa Dulce
» Album The Best of RBD
» Igrice sa Anahi

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Anahi-
Idi na: