RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ana Claudia ne dozvoljava Ponchu da prica

Go down 
2 posters
AutorPoruka
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Ana Claudia ne dozvoljava Ponchu da prica Empty
KomentarNaslov komentara: Ana Claudia ne dozvoljava Ponchu da prica   Ana Claudia ne dozvoljava Ponchu da prica Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 12:29 pm

Na jednom kratkom interviju Ana Claudia,glavna glumica iz serije Terminales,u kojoj takoder glumi Poncho,prekidala je Poncha usred intervijua...Nakon toga,u svim meksickim emisijama novinari su iskritikovali Anu sto je dosla na posao pjana...Pogledajte...

Emisija DPOCA

Emisija NLC
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
Abril Carral




Broj komentara : 3
Join date : 2008-10-24

Ana Claudia ne dozvoljava Ponchu da prica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ana Claudia ne dozvoljava Ponchu da prica   Ana Claudia ne dozvoljava Ponchu da prica Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 1:29 am

Joj kako me nerviraju te tracarske emisije iz Meksika...samo oni mogu tako nesto da lupe...nije uopste bila pijana,devojka je ekstra profesionalna,samo eto malo vise voli da prica hahah...ja je mnogo gotivim,prosto me odusevljava u Terminales,mada je znam jos od ranije iz nekih filmova.
Na vrh Go down
 
Ana Claudia ne dozvoljava Ponchu da prica
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Dulce prica o svojim projektima
» Dulce prica o obnazenosti u seriji(video)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Alfonso-
Idi na: