RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Dulce prica o svojim projektima

Go down 
AutorPoruka
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

Dulce prica o svojim projektima Empty
KomentarNaslov komentara: Dulce prica o svojim projektima   Dulce prica o svojim projektima Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 11:01 pm

"Završavam neka životna poglavlja i otvaram nova," tako Dulce Maria opisuje svoje trenutno razdoblje u životu u kojem se sad nalazi. To je razdoblje puno nostalgije, jer RBD-u se bliži kraj, ali i veselja jer će se iduće godine vratiti na male ekrane sa novom telenovelom Verano de amor (Ljeto ljubavi).

Nakon četiri godine kad je počela priča sa Rebelde, Dulce je sad mnogo pažljivija, kada se radi o njenoj karijeri. Iako još uvijek želi "pojesti svijet", je za intervju za Eluniversal rekla, da će sad kako je navršila 22 godine ići malo polakše.

"Jako sam nervozna i prvo što sad moram učiniti je završiti ovu životnu epohu sa RBD-om."

"Kad se nakon turneje vratim u Mexico , 2009. godinu ću započeti nanovo. Zato sam nervozna, puna očekivanja, iako se trenutno osjećam nostalgično," rekla je Dulce.

Izjavila je, da sada u njenom životu slijedi promjena:
"Sada sam u fazi promjena, između onog što mi sve znači RBD i moje nove životne etape. Sada sam svjesna da sam u ove četiri godine odrasla u profesionalnom smislu," objašnjava Dulce.


Tko je zapravo Dulce Maria??

Djevojka koja je prije svega zahvalna na svemu, iako cijeli svijet vidi samo pozitivnu stranu, RBD, svu slavu, a nitko zapravo ne zna, da ima i teških trenutaka.
Zahvalna sam svojoj obitelji, svim ljudima, Bogu i Pedru Damianu i svakako mojim prijateljima iz grupe, jer nas je svih šest nakon vrlo brze slave ostalo tvrdo stojeći na nogama.
Bilo je puno trenutaka kad sam skoro posustala i rekla: "Ne mogu više!"

Tko Vam je najviše pomogao da ostanete na nogama?

Naše obitelji, vrijednosti koje smo s vremenom naučili, Pedro Damian sa svojom poniznošću i dostojanstvom. Nismo bili samo grupa koja zna pjevati, već grupa koja nije posegnula za drogom i s njom umrla. Išli smo s tim da prenesemo mladima da se bez toga može.

O telenoveli Verano de amor (Ljeto ljubavi) je rekla :
"Ne znam dal će glumiti i Pee Wee, isto tako ne znam dal će biti i Kune Becker.
Iako se već par dana pripremamo sa različitim radionicama i vježbama, gdje vježbamo improvizirati i tražimo likove koje trebamo odglumiti u nama.

Sve će se odvijati na plaži, biti će puno veselja, ljubavi i mira.

Nedavno je sudjelovala pri sinkronizaciji crtanoga filma, koji će na velike ekrane doći u siječnju iduće godine, El Agente 00-P2.

Također bivša članica grupe Jeans, rekla je da bi željela nastupiti sa bivšim pjevačem grupe La Ley, Betom Chuevas, ali nikao nisu mogli uskladiti svoje obaveze.

Film, o kojem se je več dosta pričalo, di če Dulce oglumit mladu djevojku po imenu Leo, će režirati Stan Jakubowicz (producent filma La mujer de mi hermano – žena mog brata).
"Priča je jako lijepa .Leo je jako pozitivna osoba, iako je imala težak život. To mi se kod tog lika najviše sviđa. Ovaj projekt već jako dugo planiramo ostvariti. Film nosi lijepu poruku , jer lik kojeg će glumiti Beto, ima problema, a moj lik ga potiče da ima volje za dalje. Mislim da Stan želi zadržati prvotnu ekipu, tako da čeka na nas.
Nadam se da ćemo uspjeti ."
Na vrh Go down
 
Dulce prica o svojim projektima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Dulce prica o obnazenosti u seriji(video)
» Sta mislite o Dulce
» Dulce amargo
» Roberta Pardo
» Dulce....

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Dulce Maria-
Idi na: