RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Maite se rado sjeca RBDa

Go down 
3 posters
AutorPoruka
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Maite se rado sjeca RBDa Empty
KomentarNaslov komentara: Maite se rado sjeca RBDa   Maite se rado sjeca RBDa Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 12:14 am

Maite se rado sjeca RBDa Normaluntitled5ie1


Maite Perroni, clanica grupe RBD nedavno je u jednom interviju izjavila da se rado sjeca grupe,pa cak i poklona koju su im fanovi dali.

Medu svojim omiljenim poklonim istakla je jednu narukvicu koju joj je poklonila obozavateljka iz Spanije.

"Jedna obozavateljka iz Madrida mi je poklonile nesto jako simbolicno,jednu narukvicu,od njene sestre koja je umrla.Predala mi ju je sa jednim pismo u kojem mi je sve ispricala i to me je jako ganulo",priznala je pjevacica i glumica.

Interpretatorica pjesme "Empezar desde cero" takoder priznaje da su u nekoliko navrata clanovi gupe morali ostaviti poklone fanova u hotelima ili svlacionicama,jer su primali jako dosta poklona,ali Mai nas ubjeduje da narukvicu jos uvijek cuva,jer je jako vazna za nju.
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

Maite se rado sjeca RBDa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite se rado sjeca RBDa   Maite se rado sjeca RBDa Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 12:27 am

ajjj .... pa narawno da se rado sjeca rbd - a
zato sto je rbd.... sta????

ZAKON
Na vrh Go down
lea_rbd<3

lea_rbd<3


Broj komentara : 15
Join date : 2010-03-05
Age : 29
Mjesto : negdje daleko..s rbd-ovcima ..xD

Maite se rado sjeca RBDa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite se rado sjeca RBDa   Maite se rado sjeca RBDa Icon_minitimeFri Mar 05, 2010 8:51 pm

ma may je kraljica..uvijek spominje rbd i to je jako lijepo.... happy jupi
Na vrh Go down
Sponsored content





Maite se rado sjeca RBDa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite se rado sjeca RBDa   Maite se rado sjeca RBDa Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Maite se rado sjeca RBDa
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Spotovi RBDa
» Maite u Muevete
» Info o poslednjem CDu RBDa
» Beyonce sa posterom RBDa
» Lupita Fernandez

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Maite-
Idi na: