RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Lupita Fernandez

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Angie

Angie


Broj komentara : 76
Join date : 2008-09-08
Age : 32

Lupita Fernandez Empty
KomentarNaslov komentara: Lupita Fernandez   Lupita Fernandez Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 5:24 pm

Lupita Fernandez (Maite Perroni) potiche iz siromasne porodice, ali dobija stipendiju u Elite Way School. Uvek dobija odlicne ocene, i vecina je voli. Voli vima da pomaze. Tokom prve sezone ima decka koga mnogo voli, i sa kojim je planirala da se vencha, ali on odlazi u Izrael. U drugoj sezoni Leonardo se zaljubljuje u nju ali ona ne zeli vezu sa njim. Kada on ode u SAD, Santos pokusava da je osvoji u cemu i uspeva.

Zao mi je zbog kratkog teksta, ali mislim da je dovoljno da se opise Lupe.. :D
Na vrh Go down
*anahi*

*anahi*


Broj komentara : 126
Join date : 2008-09-08
Age : 29
Mjesto : bergamo, italija

Lupita Fernandez Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lupita Fernandez   Lupita Fernandez Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:08 pm

da.da dovoljno je.. happy
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/bennykaulitz
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Lupita Fernandez Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lupita Fernandez   Lupita Fernandez Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:27 pm

Tako-tako...Nije mi bas ono jedna od omiljenih likova,ali zato je volim kao clanicu RBDa.Nekad zna smarati.Iskreno ja navijam da Santos ostane na kraju sa njom,jer jos nisam pogledala kraj.
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
Angie

Angie


Broj komentara : 76
Join date : 2008-09-08
Age : 32

Lupita Fernandez Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lupita Fernandez   Lupita Fernandez Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:55 pm

RBD_fan_4_life (citat):
Tako-tako...Nije mi bas ono jedna od omiljenih likova,ali zato je volim kao clanicu RBDa.Nekad zna smarati.Iskreno ja navijam da Santos ostane na kraju sa njom,jer jos nisam pogledala kraj.
Ostace zajedno :D
Na vrh Go down
Vildana
Gost
Anonymous



Lupita Fernandez Empty
KomentarNaslov komentara: Maite   Lupita Fernandez Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 9:48 am

sLLaDDkaaa
Na vrh Go down
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

Lupita Fernandez Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lupita Fernandez   Lupita Fernandez Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 2:27 pm

slatka je....i super je par sa santosom happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Lupita Fernandez Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lupita Fernandez   Lupita Fernandez Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Lupita Fernandez
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Maite-
Idi na: