RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Maite snima opasne scene

Go down 
AutorPoruka
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Maite snima opasne scene Empty
KomentarNaslov komentara: Maite snima opasne scene   Maite snima opasne scene Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 8:34 pm

Maite snima opasne scene


Maite Perroni je snimila jednu od najkomplikovanijih scena u “Cuidado con el angel”,kad je “Marichuy”,lik kojeg glumi,bio pred samim poradajem i zatim ju je udario auto tacno na rubu jedne rijeke.”Radimo super komplikovane scene,jer sve se vrti oko toga da li ce Marichuy roditi dijete”,rekla je.

Za ovu scenu trebali su jedna cijev sa vodom, dizalica, hiljadu kupacih kostima i desetine tehnicara. “To su scene koje su se snimale po kisi,scene ce biti jako napete,da bi konacno saznali gdje ce se roditi dijete”,rekla je.

Maite je potvrdila da se malo udebljala zbog trudnoce svog lika.”Stalno su mi govorili kako si pretrpjela trudnocu,ali bilo je smjesno jer su mi u prvim mjesecmima stalno govorili hoces li kolaca,pizzu,a ja sam im odgovorila udebljacete mi Marichuy"priznaje.
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
 
Maite snima opasne scene
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Maite zaboravila text
» Wiliam se zabavlja sa Claudiom,a ne sa Maite
» Lupita Fernandez
» Maite u Muevete
» Maite nije u vezi sa William Levyem

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Maite-
Idi na: