RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Maite nije u vezi sa William Levyem

Go down 
4 posters
AutorPoruka
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Maite nije u vezi sa William Levyem Empty
KomentarNaslov komentara: Maite nije u vezi sa William Levyem   Maite nije u vezi sa William Levyem Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 12:47 am

Maite nije u vezi sa William Levyem

Glumica i pjevacia iz RBDa,Maite Perroni,odbacila je glasine da izlazi sa kubanskim glumcem William Levyem,njenim partnerom u Televisinoj telenoveli Cuidado con el Angel.

Maite, koja je upravo zavrsila svoju trogodisnju vezu sa muzickim direktorom RBDa,Guidom Larisom, tvrdi da se sada posvetila samo svojoj karijeri.

Osim toga,ona je rekla da se nikad ne bi imala vezu sa ozenjenim covjekom, i da veoma postuje Levya i njegovu porodicu.

William Levy je ozenjen i ima sina.Njegova zena i njegov sin zive u Majamiju,i on zasada zivi sam u Meksiku sto je razlog tolikih glasnia.
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
Angie

Angie


Broj komentara : 76
Join date : 2008-09-08
Age : 32

Maite nije u vezi sa William Levyem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite nije u vezi sa William Levyem   Maite nije u vezi sa William Levyem Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 5:22 pm

Pa nesto joj i ne verujm :P :P :P Ko bi odolio Williamu...al' mozda grijesim.. :pirat: :D
Na vrh Go down
*anahi*

*anahi*


Broj komentara : 126
Join date : 2008-09-08
Age : 29
Mjesto : bergamo, italija

Maite nije u vezi sa William Levyem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite nije u vezi sa William Levyem   Maite nije u vezi sa William Levyem Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:09 pm

ma neznam...al' mislim da nije toliko luda da upropasti neciju family
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/bennykaulitz
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Maite nije u vezi sa William Levyem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite nije u vezi sa William Levyem   Maite nije u vezi sa William Levyem Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:21 pm

Da,tu se slazem sa tobom Benisa...Iako jeste previse slucajnosti da Maite raskine sa Guidom,William je u losim odnosima sa svojom zenom..ja ipak mislim da nisu u vezi...Ja bi se stvarno jako razocarala u Maite,iako su mi ona i William jako sladak par...
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

Maite nije u vezi sa William Levyem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite nije u vezi sa William Levyem   Maite nije u vezi sa William Levyem Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 2:33 pm

*anahi* (citat):
ma neznam...al' mislim da nije toliko luda da upropasti neciju family

pa...jednom je u intervjuu rekla da joj je kao porodica najvaznija na svijetu...i zato nikada ne bi unistila neciju drugu...


P.S. stavicu vam taj intervju
Na vrh Go down
Sponsored content





Maite nije u vezi sa William Levyem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite nije u vezi sa William Levyem   Maite nije u vezi sa William Levyem Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Maite nije u vezi sa William Levyem
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Maite zaboravila text
» Maite se rado sjeca RBDa
» Lupita Fernandez
» Maite u Muevete
» Wiliam se zabavlja sa Claudiom,a ne sa Maite

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Maite-
Idi na: