RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Erreway

Go down 
+4
Angie
fan_de_rbd
*anahi*
mearrewa
8 posters
AutorPoruka
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Erreway   Erreway Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 5:52 pm

Erreway je bend koji je dosta popularan kod nas.Iako ga svi porede sa RBDom i obrnuto,oba benda su uspijeli da izgrade svoj prepoznatljiv stil.A sta vi mislite o Errewayu?Da li ga slusate?Ko vam je omiljeni clan?
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
*anahi*

*anahi*


Broj komentara : 126
Join date : 2008-09-08
Age : 29
Mjesto : bergamo, italija

Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway   Erreway Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 6:47 pm

pa o erreway ne mislim nish lose...slusam ih nak ponekad...omiljena clanica mi je bila luisana lopilato,ali sada kada je nema neznam sta bih vam rekla...
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/bennykaulitz
fan_de_rbd




Broj komentara : 14
Join date : 2008-09-09

Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway   Erreway Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 10:31 pm

pa erreway nije los imaju dobre pesme ali luisana ti je bila omiljena ali ona i nije pevala nikako u erreway tako da ne znam sta da mislim mozda ti je bila omoljena zbog izgleda ili tako nesto najljepse peva pablo pa marizza.
Na vrh Go down
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway   Erreway Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 10:38 pm

Isti slucaj i meni je Lu najdrazi clan...Ok su kao bend...Volim ih,ali covjek se nekad smori slusajuci stalno iste pjesme...Ako nista,Luisanin solo album izlazi krajem ove godine,pa cete moci uzivati bar u njenom glasu...
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
Vildana
Gost
Anonymous



Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: marizza   Erreway Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 9:53 am

ma sta ja znam marizaa mada ja njih ne gotovim bash cujem ih ponekada kod frendice i takoo
Na vrh Go down
Angie

Angie


Broj komentara : 76
Join date : 2008-09-08
Age : 32

Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway   Erreway Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 7:49 pm

Imaju dobrih pjesama...po meni najljepsi glas ima Benjamin Rojas...a omiljena pjesma mi je Tiempo... :afro:
Na vrh Go down
RBD*Bosnia

RBD*Bosnia


Broj komentara : 88
Join date : 2009-01-20

Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway   Erreway Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 5:54 pm

Nista lose o njima...
Cak sam ih gotivila dok je Luisana bila tu....
Sad neeeeee
RBD rulez
Na vrh Go down
Rebelde_Adna

Rebelde_Adna


Broj komentara : 32
Join date : 2009-01-03
Age : 29
Mjesto : Jelah/Tesanj

Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway   Erreway Icon_minitimeThu Jan 22, 2009 2:49 am

fan_de_rbd (citat):
pa erreway nije los imaju dobre pesme ali luisana ti je bila omiljena ali ona i nije pevala nikako u erreway tako da ne znam sta da mislim mozda ti je bila omoljena zbog izgleda ili tako nesto najljepse peva pablo pa marizza.


Luisana je pjevala al je napustilaa Erreway..
Meni su upocetku bili drazi "Rebelde way"i s njima erreway dok je bila i LU,al poslije kad ode jedan clan nije to to..Pa sam slusajuchi pjemse od rebelde i njih zavolilaaaa i previshee jupi
Na vrh Go down
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 28

Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway   Erreway Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 11:31 pm

RBD*Bosnia (citat):
Nista lose o njima...
Cak sam ih gotivila dok je Luisana bila tu....
Sad neeeeee
RBD rulez

ali mi je RBD bolji...
Na vrh Go down
RBD*Bosnia

RBD*Bosnia


Broj komentara : 88
Join date : 2009-01-20

Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway   Erreway Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 5:11 pm

Naravno, bio i ostao happy
Na vrh Go down
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 28

Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway   Erreway Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 10:44 pm

RBD*Bosnia (citat):
Naravno, bio i ostao happy


:=): :=):

u swako doba dana i noci RBD the best
Na vrh Go down
Pompas.De.Poncho

Pompas.De.Poncho


Broj komentara : 25
Join date : 2009-01-27
Age : 29
Mjesto : Brčko...xD

Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway   Erreway Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 5:03 pm

Ja ih gotivim...
NIsu loši...
Iako više volim RBD...
Felipe mi je.... ljubav
Na vrh Go down
Sponsored content





Erreway Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway   Erreway Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Erreway
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: Ostalo :: Muzika-
Idi na: