RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 RBD stvari u Bosni

Go down 
4 posters
AutorPoruka
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

RBD stvari u Bosni Empty
KomentarNaslov komentara: RBD stvari u Bosni   RBD stvari u Bosni Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 12:12 am

RBD stvari u Bosni Rbd22

Znam da vam mozda zvuci cudno da se u Bosni prodaju stvari od RBDa...jer ne prati ih bas mnogo ljudi kao muzicku grupu,vec samo seriju...Uglavnom pitate se sta to ima u RBDa u Bosni?

E pa ja se prije idem sa prijateljicom kroz poznati banjalucki buvljak,kad odjednom ugledam RBD majicu...Nisam mogla vjerovati...Pridem zeni i pitam je za majice...I ona mi pokaze dve...obe su crne...jedna sa slikom iz spota za pjesmu Solo quedate en Silencio,a druga je novija za CD Empezar desde cero...I uglavnom su oko 10 KM...I takoder ssam nedavno otkrila da u Banja Luci takoder ima kupiti DVD Rebelde...Mislim da ima samo prva sezona...Uglavnom to su oni DVDovi koji su izasli i u Srbiji...Eto to je ono sto sam ja skontala da ima...


mearrewa: komentar modifikovan dana: Sun Jan 03, 2010 6:05 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

RBD stvari u Bosni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD stvari u Bosni   RBD stvari u Bosni Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 11:58 pm

aaaaaaa
ja cu prewrnuti sarajewo da nadjem ness o rbd :=):
Na vrh Go down
Viki_Dulce_Maria

Viki_Dulce_Maria


Broj komentara : 150
Join date : 2008-10-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac (BIH)

RBD stvari u Bosni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD stvari u Bosni   RBD stvari u Bosni Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 12:10 am

jojj u Lukavcu nea Plakanje Plakanje Plakanje
Na vrh Go down
http://www.rebelde6dulce.blogger.ba
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

RBD stvari u Bosni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD stvari u Bosni   RBD stvari u Bosni Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 1:28 pm

Viki_Dulce_Rebelde (citat):
jojj u Lukavcu nea Plakanje Plakanje Plakanje

doci ces ti u sarajvo pa cemo otici do grada da ti ness nadjemoo :=):
Na vrh Go down
Rebelde_Adna

Rebelde_Adna


Broj komentara : 32
Join date : 2009-01-03
Age : 29
Mjesto : Jelah/Tesanj

RBD stvari u Bosni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD stvari u Bosni   RBD stvari u Bosni Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:18 pm

I jaa sam vidjeLa majice od RBD,al nisamm kuipla jer su bile djechije,maleeeeee sad: sad: sad: sad:
Na vrh Go down
Sponsored content





RBD stvari u Bosni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD stvari u Bosni   RBD stvari u Bosni Icon_minitime

Na vrh Go down
 
RBD stvari u Bosni
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» u bosni se pocinje emitovati telenovela rebelde!!!!!!!!!!
» Peace stvari
» Zvoncica & Peter Pan [stvari]
» 10 stvari koje niste znali o May
» 10 stvari koje niste znali o Anahi

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Rbd-
Idi na: