RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Christianov prvi album posvecen je RBDu

Go down 
2 posters
AutorPoruka
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Christianov prvi album posvecen je RBDu Empty
KomentarNaslov komentara: Christianov prvi album posvecen je RBDu   Christianov prvi album posvecen je RBDu Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 3:17 pm

Prvi album bivseg clana popularne meksicke skupine RBD, Christiana Chaveza nosit ce naziv Almas transparentes ( prevedeno na nas "Prozirne duse" )...

"Taj CD je odraz onoga sto sam ja, sto zelim izraziti i moj nacin pogleda na svijet", izjavio je Chris.

Prvi singl sa albuma je pjesma , ¿En dónde estás?, ( prevedeno na nas Gdje si? ) , koja ce se uskoro moci cuti na latino radijima i govori o ravnodusnosti.

" Prva pjesma je balada na koju se sjeku vene, mislim da ce se svima svidjeti", najavio je.

Chris definise ovaj album kao nesto licno, pa cak autobiografsko.

" Ja mislim da kad god album govori o tebi, mora biti autobiografski, posebno kad se udes u srz svake pjesme; koja izrazava ono sto osjecas. Za mene je ovo bilo kao eksplodirati i pustiti prljavu vodu da tece, pustiti vodu da tece i to je prekrasna stvar. "

Na pitanje da li je ovaj album posvecen njegovom bivsem muzu, pjevac je izjavio da postoji pjesma namjenjena njemu.

" Ovaj albumu posvecen je zavrsenoj vezi, zavrsetku RBDa, ovoj deceniji koja je proletjela" , priznao je.

Tek u martu CD Almas transparentes naci ce se u prodaji.
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
lea_rbd<3

lea_rbd<3


Broj komentara : 15
Join date : 2010-03-05
Age : 29
Mjesto : negdje daleko..s rbd-ovcima ..xD

Christianov prvi album posvecen je RBDu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Christianov prvi album posvecen je RBDu   Christianov prvi album posvecen je RBDu Icon_minitimeFri Mar 05, 2010 8:59 pm

aa chris..dušica moja...jeva čekam kad cd dođe u prodaju.....
Na vrh Go down
 
Christianov prvi album posvecen je RBDu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Album The Best of RBD
» Album Rebelde
» Anahi:Najnoviji album RBD nece imati promociju

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Christian-
Idi na: