RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 intervju sa Matie

Go down 
AutorPoruka
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

intervju sa Matie Empty
KomentarNaslov komentara: intervju sa Matie   intervju sa Matie Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 2:35 pm

KO JE TVOJA NAJVECA LJUBAV?
MAY:porodica je moja najveca ljubav.njihova sreca,osmjesi na licima i to sto znam da su ponosni na mene-ne mogu nicim da se kupe.to je ljubav!!!

DA LI PRODJE I JEDAN DAN, A DA NE DAS AUTOGRAM?
MAY: ne,osim ako sam sve vrijeme kuci.

KADA BI BILA ANDJEO,STA BI PRVO URADILA?
MAY: provjerila bih da li stvarno mogu da letim (smjeh).odmah nakon toga postala bih licni andjeo cuvar svih ljudi koji su mi dragi.

DA LI SI NEKAD BJEZALA SA CASOVA?
MAY: jesam!iako sam bila prilicno vrijedna,uvijek sam se solidarisala sa ostatkom razreda i svi smo zajedno bjezali,pa smo se krili po parkovima i ludo zabavljali.

DA LI BI PRIHVATILA ULOGU LEZBIJKE?STA AKO BI TVOJA PARTNERKA BILA DULCE ILI ANAHI?
MAY: svi me dozivljavaju kao nevinasce i vjerovatno su ubjedjeni da se u takvoj ulozi ne bih dobro snasla.ali,ja sam sigurna da grijese.ako je uloga dobra,nije mi problem da glumim lezbijku,a ukoliko bi mi partnerka bila Dulce ili Anahi,mislim da bismo se odlicno zabavljale na snimanju.

DA LI KUPUJES SAMO GARDEROBU SA POTPISOM ILI NOSIS I JEFTINE KRPICE?
MAY: naravno da ne kupujem samo markiranu garderobu.smatram da bi bilo neukusno da svuda sa mene "iskacu" potpisi.najvaznije je da imas stila,da kombinujes stvari tako da izgledaju lijepo na tebi i da se osjecas dobro u svojoj odjeci.koliko sve to kosta-nije bitno.

DA LI BI VOLJELA DA GLUMIS NEGATIVKU U NEKOJ TELENOVELI?
MAY: naravno,to bi bio izazov za mene.zamislit da mi, poslije andjela,daju ulogu djavola.

DA SI ZNO PIJESKA U PUSTINJI,KAKO BI SKRENULA PAZNJU NA SEBE?
MAY: jedini nacin koji mi trenutno pada na pamet jeste da upadnem nekome u oko. (smjeh)

DA LI BI MOGLA DA BUDES U VEZI SA OZENJENIM MUSKARCEM KOJI IMA DJECU?
MAY:nikad ne reci nikad,ali vaspitana sam tako da mi takve stvari ne padaju na pamet.meni je porodica najvaznija na svijetu i zato ne bih voljela da rasturim tudju.a opet, ljubav je veoma cudna stvar protiv koje se covijek tesko bori...
Na vrh Go down
 
intervju sa Matie
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» intervju sa Cristianom
» intervju sa Ponchom
» intervju sa Cristopherom
» Jedan intervju sa ANAHI
» Poncho ~intervju za Quien

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Maite-
Idi na: