RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Anahi o zadnjim trenutcima RBD-a

Go down 
AutorPoruka
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 28

Anahi o zadnjim trenutcima RBD-a Empty
KomentarNaslov komentara: Anahi o zadnjim trenutcima RBD-a   Anahi o zadnjim trenutcima RBD-a Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 9:10 pm

Anahi je odrasla pred kamerama , potpuno vjeruje u sebe i priznaje da je naučena živjeti u iščekivanju novosti.
Iako se čini da je Anahi žrtva raspada grupe RBD,koja je prodala više od 22 milijuna albuma po cijelom svijetu, ona gleda na ovo razdoblje kao mogućnost za ponovno ostvarenje sna.

Mlada pjevačica obećava nevjerojatan koncert perujskim obožavateljima, gdje će kaže dati sve od sebe.
“Obožavam Peru, tamo su ljudi koji su nam dali svoja srca i nema načina na koji im to možemo vratiti.
Sigurna sam da će koncert biti prekrasan“ – rekla je Anahi u telefonskom razgovoru iz Meksika.

Sve ove godine sa RBD-om su bile veliki doživljaj.
Doživili smo puno stvari koje će nam uvijek ostati u sjećanju,rekla je Anahi koja nije mogla zadržati tugu u sebi, koju osjeća zbog rastanka sa svojim dugogodišnjim „suradnicima“ ,Dulce Mariom, Christianom, Alfonsom, Maite i Christopherom.

Ono što će joj najviše nedostajati su Christianove fore koje su ih uvijek nasmijavale i odobrovoljile.
„Od Dulce Marie i Maite će mi najviše nedostajati naši razgovori i tajne, koje imamo samo mi žene,nedostajat će mi Poncho i njegovo znanje, jer je kao živa enciklopedija.
Christopher će mi nedostajati jednostavno zato jer je naš „bebe“.
„Svako od njih ima svoju čar“ – rekla je Anahi glasom razmažene djevojčice, koja će iduće godine nakon dužeg odmora, započeti karijeru kao solo pjevačica.


Naslov komentara: Anahi o zadnjim trenucima RBD-a Wed Nov 26, 2008 1:53 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Anahi o zadnjim trenucima RBD-a



Anahi je odrasla pred kamerama , potpuno vjeruje u sebe i priznaje da je naučena živjeti u iščekivanju novosti.
Iako se čini da je Anahi žrtva raspada grupe RBD,koja je prodala više od 22 milijuna albuma po cijelom svijetu, ona gleda na ovo razdoblje kao mogućnost za ponovno ostvarenje sna.

Mlada pjevačica obećava nevjerojatan koncert perujskim obožavateljima, gdje će kaže dati sve od sebe.
“Obožavam Peru, tamo su ljudi koji su nam dali svoja srca i nema načina na koji im to možemo vratiti.
Sigurna sam da će koncert biti prekrasan“ – rekla je Anahi u telefonskom razgovoru iz Meksika.

Sve ove godine sa RBD-om su bile veliki doživljaj.
Doživili smo puno stvari koje će nam uvijek ostati u sjećanju,rekla je Anahi koja nije mogla zadržati tugu u sebi, koju osjeća zbog rastanka sa svojim dugogodišnjim „suradnicima“ ,Dulce Mariom, Christianom, Alfonsom, Maite i Christopherom.

Ono što će joj najviše nedostajati su Christianove fore koje su ih uvijek nasmijavale i odobrovoljile.
„Od Dulce Marie i Maite će mi najviše nedostajati naši razgovori i tajne, koje imamo samo mi žene,nedostajat će mi Poncho i njegovo znanje, jer je kao živa enciklopedija.
Christopher će mi nedostajati jednostavno zato jer je naš „bebe“.
„Svako od njih ima svoju čar“ – rekla je Anahi glasom razmažene djevojčice, koja će iduće godine nakon dužeg odmora, započeti karijeru kao solo pjevačica.



Od članova iz grupe Anahi ima najviše iskustva u svijetu glazbe.
Nakon prvog uspješnog albuma koji je izašao 1992.godine, slijedila su još tri albuma, zadnji od albuma bio je 2006. godine „Una rebelde en solitario“(Usamljena buntovnica).
Anahi je imala tu čast da otpjeva pjesmu „Mensajero de seńor“ (Božji glasnik) papi Ivanu Pavlu II, u Meksiku 1993.godine.

Bilo da se radi o glumi ili pjevanju, Anahi je zasigurno velika zvijezda
Na vrh Go down
 
Anahi o zadnjim trenutcima RBD-a
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Jedan intervju sa ANAHI
» Anahi se malo zabunila xD
» Anahi Giovana
» Igrice sa Anahi
» Vase misljenje o Anahi

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: RBD :: Anahi-
Idi na: