RBD-Bosna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD-Bosna

Prvi bosanski forum o trenutno najpopularnoj grupi RBD.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Komentirajte epizode na Novoj TV

Go down 
3 posters
AutorPoruka
mearrewa
Administrator
Administrator
mearrewa


Broj komentara : 401
Join date : 2008-09-05
Age : 31

Komentirajte epizode na Novoj TV Empty
KomentarNaslov komentara: Komentirajte epizode na Novoj TV   Komentirajte epizode na Novoj TV Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 8:23 pm

I kako vam se cini prva epizoda?


Ja sam se u pocetku uplasila,jer prvih 10 minuta uopste nije bilo tona,vec samo titlovi...a posto se od Nove sve moze ocekivati,ja sam pocela da sizim...Uglavnom,super mi je epizoda..Posebno onaj dio sa saobracajnom nesrecom...Ja sam ga gledala sa ovakvom facom WoW ...Bas je dobro snimljeno...Definitivno su se Mija i Roberta najvise isticala u epizodi...Malo mi je zao sto se Lupita i Givanni uopste nisu prikazivali...Jedva cekam sutra,valjda ce biti njih...
Na vrh Go down
https://rbd-bosna.bosnianforum.com
Rebelde_Adna

Rebelde_Adna


Broj komentara : 32
Join date : 2009-01-03
Age : 29
Mjesto : Jelah/Tesanj

Komentirajte epizode na Novoj TV Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentirajte epizode na Novoj TV   Komentirajte epizode na Novoj TV Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 12:23 am

mearrewa (citat):
I kako vam se cini prva epizoda?


Ja sam se u pocetku uplasila,jer prvih 10 minuta uopste nije bilo tona,vec samo titlovi...a posto se od Nove sve moze ocekivati,ja sam pocela da sizim...Uglavnom,super mi je epizoda..Posebno onaj dio sa saobracajnom nesrecom...Ja sam ga gledala sa ovakvom facom WoW ...Bas je dobro snimljeno...Definitivno su se Mija i Roberta najvise isticala u epizodi...Malo mi je zao sto se Lupita i Givanni uopste nisu prikazivali...Jedva cekam sutra,valjda ce biti njih...

hehe sve je superrrrrr.....Gdje god je rebelde mora bit dobro xD
Na vrh Go down
_anahi_mia_

_anahi_mia_


Broj komentara : 270
Join date : 2009-01-27
Age : 29

Komentirajte epizode na Novoj TV Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentirajte epizode na Novoj TV   Komentirajte epizode na Novoj TV Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 3:00 pm

Rebelde_Adna (citat):
mearrewa (citat):
I kako vam se cini prva epizoda?


Ja sam se u pocetku uplasila,jer prvih 10 minuta uopste nije bilo tona,vec samo titlovi...a posto se od Nove sve moze ocekivati,ja sam pocela da sizim...Uglavnom,super mi je epizoda..Posebno onaj dio sa saobracajnom nesrecom...Ja sam ga gledala sa ovakvom facom WoW ...Bas je dobro snimljeno...Definitivno su se Mija i Roberta najvise isticala u epizodi...Malo mi je zao sto se Lupita i Givanni uopste nisu prikazivali...Jedva cekam sutra,valjda ce biti njih...

hehe sve je superrrrrr.....Gdje god je rebelde mora bit dobro xD

slazem see :=):
Na vrh Go down
Sponsored content





Komentirajte epizode na Novoj TV Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentirajte epizode na Novoj TV   Komentirajte epizode na Novoj TV Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Komentirajte epizode na Novoj TV
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Komentirajte epizode na ATV-u
» Sve epizode ove serije :)
» Terminales-epizode-
» Anahi u novoj telenoveli
» Reklama za Rebelde na Novoj TV

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
RBD-Bosna :: Rebelde & RBD:La Familia :: Rebelde-
Idi na: